Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie klanu
Liga byla založena potulný poustevník názvem Yi, který sám sebe považuje za pokračovatele z Konfucius. Jeho plné jméno a pravda rodokmen zůstávají neznámé. Podle legendy byl vždy prováděny s ním kovové zaměstnance, který mu přezdívá "Yi Metal zaměstnanců". Lidé mu potravin kdykoli udělal zvuk do zasahující dva ox kosti dohromady. Teprve poté by měl mluvit nahlas a nabízí až slova konfuciánskou radu nebo dát své požehnání. (Dokonce i dnes, učedlníkům Liga žebráků požádat o potravinové tím, že to vypadá jako mlátit tyčinky, misky, nebo štábů na práh.) Jako času a mnoho společných žebráci nabobtnalých řad Liga žebráků true klan proporce , systém Kung Fu nazývá "Drunken Monkey" byl vybrán jako hlavní způsob obrany proti soupeřící klany, vojáků a zkorumpovaní vládní úředníci. Vzhledem k tomu, že Clan je tak rozsáhlé a rozmanité, jiné metody obrany prošli od učedlníkem na učedlníkem na ulicích vytvořit mišmaš z mnoha Kung Fu stylů a technik. Jako svou hlavní zbraň, vedoucí představitelé klanu rozhodnuto o zaměstnance, a to ze dvou důvodů: první na počest Yi, druhá, protože štáby byly společné nástroje pro výběr psa-lov, jednoduchou práci, že žebrák může často trvat vydělat pár haléře.

Jako Liga vzkvétal, mnoho hrdinů vyplynuly z jeho řad, a nakonec ji získal uznání jako jedna z hlavních klanů. Pravděpodobně neexistuje lepší příklad Liga je ušlechtilost a statečnost než Hu Shanshan, který byl Clan jmenovaní zástupci během války devíti Dragons.


"A chytrá holka zasnoubenou pod úplňku tvrdí pomsta"

Říká se, že všechny ozbrojené konflikty začíná spor mezi dvěma muži. Tak to bylo, že vlastní-vyhlášena císařem Heavenly Demon vyhlásil válku proti Imperial císaře v Pekingu av reakci, poslali své síly neslučitelný. Byl to konflikt, který přinesl rozsáhlé devastaci na Zemi. Heavenly Demon nájezdný strany střetli s Imperial vojáků v každé provincii, a v každém případě se vítězem prohlásil, že provincie pro svého pána. Když Imperial Soud poslal malou posádka vojáků na město Tianjin, které vydal zprávu nařizuje místní vláda zaplatit daň ochrany ponechat vojáky. V značně ochuzena městě Tianjin neměl zlata zaplatit daň, a jejím občanům byly ponechány na hájit. S Huabei provincie již v obležení, které by mohly dělat nic jiného než čekat a dívat se na sil Heavenly Demon. Liga žebráků, který byl sídlem v Tianjin, readied sami na obranu města občany před útokem. Je obecně říci, že během války, je to národ žebráků, kteří jsou první na podzim.

Laoskou Hu Shan a Xiayu byli oba dva-suk učedlníkům Liga nedávno oženil a čeká na narození prvního dítěte, kdy se začalo v boji proti Tianjin City. Navzdory těhotenství a proti její manžel přání, Shan kráčel s Liga je vyslanec. Očekávali, že pokračuje válečníci by jejich velký počet a ústupu, ale špatně.

Zatímco League byl úspěšnější v bití zpět Heavenly Demon válce strany, které utrpěl několik nehod. Mezi nimi byla Shan, který byl tvrdě zasáhla celé břicho by útočníka taktovkou. Beze strachu o svůj život a život svého nenarozeného dítěte, Laoskou sobota její nočním denní i noční dobu dvou měsíců. S pomocí každý lék, a bylina se mohly shromáždit, které se konalo ve dnech Shan a porodila svou dceru, která jsou pojmenována Shanshan. Říká se, že dítě by úsměv donekonečna na všechny, kdo přišel na návštěvu, a rodina je radost se stal klan je radost.

Několik týdnů později, když Shan zemřel, stal se jejich zármutek na zármutek klanu. Tento klan vůdce, Drunken Fist, prohlášena za měsíc klan smutku, v nichž se žádný alkohol by mohly být spotřebovány a desetina všech klan výtěžku bude věnována na Hu Laoskou a jeho dcera. A tak, Chu Shanshan vyrůstali v péči o League, podle všeho velmi předčasně dítě.

Když přišel k žebrání, její krásné, nevinné mladé zář oduševnělý oči a přivedl ji více než klan dary jakékoli učedlníkem. Během hry, pro Ligu je docela rád jejich soutěží, Hu Shanshan vždy sama ukázala být chytrý a nesmírně šťastný. Nikdo by mohl porazit ji ve hrách strategie, a vždy ji otec se podíval na hrdost, když bych dorazit kasárnách s modrými pásky z vítězství. V době, kdy ji dosáhl věku třinácti, byla přijata jako full-linové League učedlníkem a přezdívaný "květ Liga." Fyzická s pracovníky, se stala třetí-suk učedlníkem podle věku sedmnáct. Byl jednou vyjádřené Drunken Fist, že "taktovkou stávku, která jí trpí v děloze své matky opustila nesmazatelnou značku bojovník na ni."

Pokud jde o romantiku šel mnoho vysoce postavených členů tohoto klanu hledal její ruku, ale nápadníky a manželství nikdy nebylo na duši. Hu Shanshan tajně adovanou jedna věc, a jen jedna věc ... trénovat její dovednosti k dokonalosti a jeden den pomstít svou matku proti Heavenly Demon klanu. Její šance, nebylo třeba dlouho čekat ...

Ve svém osmnáctém roce, Císař Heavenly Demon opět poslal jeho přisluhovači proti Tianjin City, v čele s Pánem nazývá Soul Vypalování Hands. Liga je skauti viděl Heavenly démonů 'bannery blíží, a Drunken Fist marshaled učedníci jim vstříc v oblasti boje proti mimo městské brány. Při té první noci, v Heavenly Demon Clan řešena zničující porážku na League, bezohledně porážka polovina jejich počet. Drunken Fist rozeslala výzvy pro posily na žebráky z okolních měst, do ligy, přátelé Shaolin Clan a Wu-Tang, ale bál se bitva bude delší, než jakékoli mohl reagovat.

Na druhou noc bitva, kdy se zdálo vše bylo ztraceno, Drunken Fist navrhla duel mezi sebe a vypalování Ruce a Soul Pán souhlasil. Jeho rady argumentoval proti souboj, neboť se obávají, Drunken Fist žádný zápas pro přímou bojovat s Soul Pán Heavenly Demon. Ale Drunken Fist neviděla jinou možnost, a tak si vypil několik baněk The ligy 'nejsilnější elixír, potom kráčel do boje o život svého klanu. Hu Shanshan a jejím věku otce viděl v boji z dálky. Bylo to více než dost rychle, protože se bál, pro Drunken pěsti Kung Fu a dovedností zaměstnanců byly jen málo proti Planoucí Saber a Soul-sifon kouzlo Vypalování Hands. Jaká je šance, že k vítězství v muž-to-man bojovat proti jednomu, který může odplížit svého soupeře velmi podstatu života? Jak Drunken Fist padl, jeho tělo o něco více než spálený plevách, hořící ruce požadoval odevzdání Liga a Tianjin City. Dal jim do příští noci úplňku splnit.

Liga rady bylo v chaosu, někteří se chtějí vzdát a žít na boj jiný den, někteří chtějí jít opilý a bojovat, zbožný, že by dorazit posily. Žádné mohl vytvořit pracovní strategie k vítězství. Bylo pak že slzavý Hu Shanshan vystoupili nahoru. "Mám nápad," řekla. "Je-li pálení Ruce měla klesnout, jeho učedníci rozptýlím. Budeme potřebovat pomoc občanům Tianjin. "

A tak, pod úplňku z těchto noc, krásná mladá žena oděná v červené svatební šaty, kytici květin v ruce, kráčel spolu s ní ve věku otce, který belhal při chůzi zaměstnanců, k Heavenly Demon na tábořiště. Byla jim udělena vstupu, ale přestal s tím související mimo stan Vypalování Hands. "Proč jsi přišel?" Průvodce požádal. "Byli jsme očekávali jeden zástupce z ligy s podmínkami vzdát."

"Jsem starostou Tianjin City," řekl muž, "a tohle je moje dcera. I péče není pro žebráky The League, ale i pro mé vlastní město v oblasti bezpečnosti. Takže ti nabízím můj vzdát, a nabídnout svým vůdcem mé dcery straně jako my bond ".

Průvodce rychle vydal novinky na Soul Pane, kdo připustil tento krok ze strany starosty byl zvuk, a vyšel ke splnění mladá žena. Po shlédnutí jí byl okamžitě zasáhly, jak krásná byla.

Dnes slovo měl šíření Tianjin to vzdát, a mnoho z Heavenly Demon učedníky na které shromáždila se svědkem události. Vypalování Hands stupňuje dopředu a umístí své ruce na jeho nevěstu-k-být na ramena, a ona škubl jako ona cítila pálení tepla z jeho dlaně.

"Co se týče vašeho vzdát?" Vypalování Hands požádal o Hu Laoskou, když jeho pohled byl stanoven na Hu Shanshan to okouzlující úsměv.

"Zničit Liga, ale opustit Tianjin ulicích nedotčená," Hu Laoskou odpověděl.

"To nemůžu udělat," odpověděl Vypalování Hands. "Speciálně na žádost některého League špion!" Pak se obrátil a vypalování Hands uchopený Hu Laoskou v krku, rychle kapátková mu na jeho kolena. "Co je to za pošetilost? Již jsem skolenými váš vůdce, co doufají, že si ze mě zastavit? "

Hu Shanshan snatched do otcova zaměstnance a odpověděl: "Já jsem své naděje, démon!"

Na to, že hořící Hands uvolněna Hu Laoskou, který padl mrtvý na zem, a obrátili se na Hu Shanshan. "A nejubožejší naději," řekl s grimasu. "Co dělá naděje mladé dívky mají -"

Hořící ruce nebyl dokončen jeho větou, že Hu Shanshan přeskočený vpřed a udeřil jeho tvář s personálem. Pohled na studenou defiance v holka, vypalování Hands otřela trase krve z jeho nosu, si vědom, že jeho muži byli pozorovat toto vše, a volal na jeho planoucí saber.

Hu Shanshan a vypalování Hands čelí navzájem, readying své zbraně, a pak skočil do boje. Některé rány byly udeřil před hořící Ruce si uvědomil, že Hu Shanshan, i-školeni a empassioned s hněvem, se téměř rovná jeho se zbraněmi. A tak mu šeptal ostrou zaklínadlo, které by sát všemi život Hu Shanshan.

Ale jako amulet nabyly účinnosti a Hu Shanshan barva odkapané, že volal: "Je mi v životě více, než byste mohli někdy odvodňovány!" Výslech této Vypalování Hands faltered jeho okouzlení, obává se, že ona by mohla být skutečně okouzlit.

A když faltered, Hu Shanshan stupňuje s vášnivým bojový pokřik a vydal drtivý úder s ní personál do Soul Páně krku. Vypalování Hands padl mrtev.

Hu Shanshan zaútočili na její otec a těžce dýchal, když si uvědomil, že to byl opravdu ještě naživu. Se slzami v očích jí vypadala až vidět zmatená a bezmocná učedlníkům Heavenly Demon spadající jednom z rukou svého klanu, stejně jako dobré občany Tianjin City.

Tak to bylo, že císař Heavenly Demon sil nepodařilo Tianjin a Hu Shanshan, květ Liga stal jejich proslulý hrdina. Hu Shanshan by se jednoho dne stala ligy, emisar válka devíti Dragons, že i pak tyčil na obzoru, a nakonec sám stal jedním z legendárních Devět Dragons. Je tam bude konečně najít její nápadník, jeden člověk, který může naplnit její sny pomsty, když se stále setkává s Císař Heavenly Demon sám.