Jdi na obsah Jdi na menu
 


House of Wu-Tang

 
Master Tianxing
Hodnost: Clan Leader
Role: vrchní stratég, chovatel z klanu největší tajemství a dopravníkové hlavních hostů.
Popis: byl pán domu z Wu-Tang za více než tři desítky let a je považován mnohými za téměř visí svou čepelí. Je šermíř přímé linie do domu Wu, jak je jeho oceněný, ale ztratil pošpiní žáka, Master Lingyun.

 
Master Huangho
Rank: Elder z Wu-Tang
Role: Keeper z klanu na Kung Fu, a Chi Kung techniky a dopravník na questy.
Popis: Údajně má více než 140 let. Jeho osobnost je těžký a jeho mysl je stejně jako jeho ostré oceli. Byl původně pochybovat o klanový vůdce na výběr Master Lingyun jako učedník, a domnívá se jeho pochybnosti byly osvědčenou pravdou následující Lingyun zmizení po válce Devět Dragons. Ten je i nadále důvěryhodný poradce Tianxing. Je také autorem Xuanxuan výcvik, který je domněle druhý nejlepší šermíř ve Wu-Tang. Říká se, že Mistr Huangho nebude zemřít, dokud byl objeven a vyškoleni v šermíř, který může překročit Master Lingyun.

 
Master Xuanxuan
Rank: Truist z Wu-Tang
Role: Kung Fu instruktor a dárce z hostů.
Popis: Byl to první pedagog zodpovědný za vzdělávání Master Lingyun av současné době je uctíván jako druhý nejlepší šermíř pod ním. Je také prvním kandidátem, aby se příští klanový vůdce od Master Lingyun chybí. Kvůli jeho přísné disciplíně a drsné podobě, učedníci se obávají, že klan život radikálně změní, jakmile mu stává klan to master. Jeho černý hávu, symbolické jeho rodokmen, stojí ve značném protikladu vůči ostatním Wu-Tang učedníky, kteří nosí tradiční modré a bílé klan šatníku.

 
Juyun
Rank: Truist z Wu-Tang
Role: Manager cechovní příspěvky a dárce z hostů.
Popis: příjmení 'Yun' známek ho stejná generace šermířů jako Master Lingyun, a on je považován druhý nejlepší šermíř své třídě. Juyun se výrazně liší od svých kolegů bratr, Qingyun, který je něco jako chlubivý a je uctíván pro jeho osvojení bezmezné pěsti techniky.

 
Qingyun
Rank: taoista z Wu-Tang
Role: Quest dárce.
Popis: Talentovaný mečem mu může být, ale on je chybné v jeho způsobu konstantní chlouba, zejména s ohledem na jeho vztah k Master Lingyun. Když akcie stejné generace jméno a rodokmen jako ztracené Dragon, je výsledkem rozdělení společného učitelé a oni nikdy skutečně studovali společně. On často kritizovala Master Lingyun jeho způsobu života a meč dovedností, a často exaggerates jeho vlastní.

 
Caiyun
Rank: taoista z Wu-Tang
Role: Prodejce klan zboží
Popis: Žena ve svém třicátníků, která prodává zboží klanu. Ona nebude tolerovat mužů flirtuje s ní, a protože často špatně odhadnout její Kung Fu dovedností, je to společný pohled vidět její pokles mužského učedlníkem na jeho kolena.

 
Longfeng
Rank: Blue Sword of Wu-Tang
Role: drabanty
Popis: vyostřená vůdce klanu na to Blue Meč stráže a první absolventkou třídy Feng. Je známo, že displeje horkou temperament. Dřevěné meče, které provozuje není pro praxi, ale pro rychlé tresty podporován do nových stážistů.

 
Cuifeng
Rank: Tao Journeyman
Role: Quest dárce
Popis: A nedávný absolvent třídě Feng, který plánuje stát Tao Scholar a Kněžka, což znamená, že nesmí nikdy oženit. Mnoho mužských učedlníky považují tuto ambici plýtvání její krásu.