Jdi na obsah Jdi na menu
 


Liga žebráků (aka: Liga)

Affiliation: White Clan (sladit s Shaolinu a Wu-Tang)

Clan Sídlo: město Tianjin, Huabei provincie.

Aktuální Leader: Drunken Moon, Král žebráků

Zapomenuté Dragon: Hu Shanshan

Zbraň: Hu Shanshan používá personál nazývá Dog Flowery-bije zaměstnanců.

Kung Fu styl: Liga na bojová umění byla původně pochází z psa-bití tahů z žebráka v kombinaci s herectví na ulici interpreta. Novější techniky mají svůj původ v chytání hadů, filching peněženek a snad každý žebrák je oblíbenou kratochvílí, jak se opilý.

Poloha: Tianjin City je hlavním uzlem dopravy a kultury v provincii Huabei. Zde najdete sídle Liga žebráků, který se může pochlubit nejvyšší členství na kontinentu.

Clan Přehled
Tento klan je organizace žebráci, někdy označované jako "nekonečné Clan", protože jako jeden klanu jednou prohlásil: "Můžete sedět žebráků po jednom po celé zemi a nikdy vidět konec řádku! Take víry v našem velkém počtu a budou patřit mezi věřící! "

Prostřednictvím přijetí charity, která pomohou těm, kteří čelí obtížím, a dává ušlechtilý účel, aby ti, kteří se cítí být ztraceny nebo prázdné, učedlníkům Liga, i když chudí a často pitied, zobrazení všech ušlechtilých vlastností pravda hrdiny. Jedná se o klan s nejužší vztah k lidu.

"Žádné město je bez jeho žebráci." Tento klan území se rozšířilo, aby zahrnovala všechny části země. Najdete žebráci všude, kam půjdeš, a mnoho z nich jsou členy Liga. Učedlníkům Liga stále nosit žebráci 'oblečení, spíše než konkrétní klanu jako je oblečení nebo Shaolin Wu-Tang. Proto nelze jednoduše učinit závěr, zda je odradí nebo pomáhat společný žebravý nebo mistrem Kung Fu. Tato autonomie slouží League i v tom, že jeho skutečná čísla zůstávají skryty, a také slouží společnému žebráka v očividné způsoby. Tento vztah je orientační všech klan je filosofiemi, protože dát tolik, kolik se jim dostává. Vzhledem k tomu, že liga je nejsnazší vstoupit všech velkých klanů, není překvapením, že se stane největším klan a slouží Bílé Clan Aliance jako "oči a uši v zemi," za účelem získávání informací. Žebráci jsou po všem, všude ... a málo nižší hlasy nebo vzít v úvahu jejich přítomnost.

"A sdílené jídlo je mnohem delicious." Všechny Liga příjmů pochází z žebrání. Není však pouze o akt žebrání pro potraviny a zboží. Je žebrání zaměřené na léčení světě, která se rozrostla do izolovaných a méně compassionate, přičemž na oplátku nabízejí spravedlnosti a práva na všechny, kteří se ocitli v nouzi. To je velké ideálu žebrání.

Styl: Členové jsou obvykle velmi klidný a optimistický, poskytuje spoustu komických úleva. Při těchto klanu nejsou žebrání, they're pitné, ba některé jejich schopnosti nejsou aktivní, pokud nejsou intoxikovaným.

Clan slogany:
"Jeden žebrák muset nikdy žebrat jiného."
"Nikdy displej lačnost po bohatství druhých."
"Vždy vychutnat soud nad pití a vybrat si vznešené cestě nad okap."

Společný Sbohem: "Ať všichni dáte vrátit na vás tři."

Členství Požadavek: Liga žebráků je největší klan a možná nejjednodušší připojit, což je důvod, proč pochlubit největší území v regionu. Jeden spojuje klan nejprve dosáhl Cheng 4 Prohra Vlastní a pak vyhlásili větu "Rýže je všechno!" Nahlas před starším z klanu. Po tom všem, žebráci nesnáším testů, rituály nebo formální postupy.

Speciální třídy: Vanguard Žebrácká, strategie Žebrácká, Spirit Žebrácká, Dragon Žebrácká