Jdi na obsah Jdi na menu
 


Wu-Tang Clan

Affiliation: White Clan (sladit s Shaolinu a Liga žebráků)

Clan Centrála: Tianzhu Peak, Hubei provincie.

Aktuální Leader: Master Tianxing, Clan Leader

Zapomenuté Dragon: Master Lingyun *

Zbraň: Master Lingyun používá jedna-rukou meč.

Kung Fu Styl: Wu-Tang je známý pro svůj styl Tai Chi Kung-Fu, který poskytuje vyrovnaný útok a obranu pomocí meditace a zvládání nad kosmické energie jin a jang. Jejich ruce-na-ruce bojovat proti systému, je označován jako nekonečný pěsti a jejich legendární Divine Meč techniky nemají v celé zemi.

* Master Lingyun se zamiloval do Lunární Umbra, bývalý vrah. V klanových vůdců je rozzuřený, protože Lingyun údajně dal celou svoji odpovědnost vůči Wu-Tang a zmizel kvůli jeho zakázané lásky.

Poloha: Wu Tang Shan, který se nachází v provincii Hubei, je-dech přičemž pohoří s sedmdesát dva vrcholy. Na Tianzhu Peak, nejvyšší z nich, sedí ústřední taoista kláštera. Tam, ve dvoře, členové Wu-Tang se Clan Božského Meč, postupy jejich legendární Tai Chi.

Clan Přehled
Tento klan je následovnictví o Tai Chi lékařů, kteří sloužili jako živé nástroje božské spravedlnosti vyplývajících z Tao nebo vodního toku Way, symbolizovaná posvátné Jin a Jang. Tento klan je také označován jako "Clan Božského Meč", protože své učedníky vytříbit své mysli, srdce a orgány, aby se stal jedním s meči.

"Já jsem šermíř bez vzájemného po zemi!" The sirénky píseň v srdci každého Wu-Tang učedlníkem je vrcholným důvěru. Stejně jako Buddha vyhlásili, že on sám byl poctěn nejvíce v zemi (a tvrzení, které vyžaduje hluboké zamyšlení porozumět jeho pravda), takže se na Wu-Tang učedlníkem provolej nadřízeným dovednost. Neochvějnou důvěru, a to na základě řádného výcviku, zajišťuje úspěch bez strachu z rozjímání a záruky vítězství zanedbáním překážku blokující jeho dosažení.

"Meč zabíjí, není učedník." Učedníci věřit, že to je dobře-vytříbil žáka, musí se vzdát sebe a své oceli k vůli v Tao, které přináší nezaujaté spravedlnosti světa v rouškou příčiny a účinek. Proto, student, který zvládá techniky jeho zbraň, slouží pouze jako schopný, neutrální nástroj, připravena jednat proti tmavąí záměry svého soupeře. Vzhledem k tomu, že byl uvolněn učedlníkem sám o úmyslu a nic nedělá, ale klidně reagovat na destruktivní naléhá na soupeře, soupeř smrti nezpůsobuje špatná karma.

Na rozdíl od Shaolin učedníky, kteří se snaží reformovat zlo prostřednictvím Buddhovy slitování a soucitu, těch, které jsou určeny na příkazy z Wu-Tang se domnívají, že vyvážený kosmu požadavků spravedlnosti prostřednictvím odplaty proti zlu. Proto Černého Kluby a zlovolníků celé země jsou obzvlášť ostražité, Wu-Tang učedníky. Heavenly Demon a duchovní Květinové zejména vyhlášenou otevřené nepřátelství vůči Wu-Tang.

"Každý učedlníkem obsahuje pět elementů, Tři klenoty a jeden meč." A Wu-Tang učedlníkem úspěšné cesty vyžaduje meditace na téma Tao a Jin a Jang, as přičítaných prostřednictvím pochopení z pěti elementů a Tři poklady, které jsou základem Tai Chi šermu . Konečným cílem je, aby se stal nesmrtelným nástroj na jednu s Tao.

Styl: "Meč Boží" učedníci jsou hrdí, odvážná a především všem ostatním, ušlechtilý. Žák by ztratit končetin zachránit spoluslužebník učedlník, duel na sebemenší provokace, nebo krvavé jeden z lidu, kteří neodvážil bagatelizovat název tohoto klanu.


Clan slogany:
"Jin a Jang nemá začátek ani konec, vytvoření a zničení bydlet v tom, jakým způsobem zatáčky a výnos na jeden druhého."
"Co je pevně uchopit nelze proklouznout mezi prsty."
"Jeden meč je život, zatímco jiný ji zpátky."

Společný Sbohem: "Zvuk meč a ostré mysli."

Členství Požadavek:
Jeden musí podstoupit řadu hostů, aby se stal učedníkem Wu-Tang, která vrcholí v budoucí člen dosáhne Cheng 1 Otevírací Chi. Ostatní klany získat učedlníky učeň do role buď Cheng 4 nebo 6 Prohra Samostatná, pak přijměte jako úplné učedlníky jakmile dosáhne Otevírací Chi. Ale ani Wu-Tang ani Heavenly Demon vzít na budoucí studenty jako učni.

Speciální třídy: Blue Dragons, Red Phoenixes, Bílí tygři, Black Želvy